آشنایی با برند دکوفان و نحوه فعالیت مجموعه

دکوفان شعبه اپال

مجموعه دکوفان بزرگترین ارائه دهنده اکسسوری اتاق کودک در ایران میباشد.

دکوفان فعالیت خود را در سال 1390 آغاز کرده است و تا به امروز سه شعبه در شهر تهران دارد که دو شعبه آن واقع در خیابان بهارجنوبی تهران و شعبه دیگر واقع در مجتمع تجاری اپال شهرک غرب میباشد، این برند فعالیت خود را در راستای ارائه اکسسوری اتاق کودک به صورت ست کامل انجام میدهد و از ویژگی های این مجموعه میتوان به کامل بودن تمامی اقلام برای اتاق کودک و نوجوان اشاره کرد.

دقت داشته باشید که در فروشگاه های دکوفان شما میتوانید تمامی اقلام اتاق کودک از جمله فرش، پرده، ست روشنایی، ساعت، پوستر، ست خواب و… را بسته به نیاز خود برای اتاق کودک تهیه نمایید.

تمامی محصولاتی که توسط مجموعه دکوفان ارائه میشود دارای ضمانت ثبات رنگ و کیفیت میباشد و از این جهت میتوانید یک خرید دلچسب را در مجموعه ما تجربه کنید.

آیا میتوانیم طرح مورد نظر خود را سفارشی سازی کنیم ؟

بله، در پاسخ به این سوال باید بگوییم که امکان سفارشی سازی از نظر طرح در محصولات دکوفان وجود دارد و شما میتوانید اسم فرزند خود را روی محصولات مورد نظر اضافه کنیدو یا رنگبندی زمینه طرح را تغییر دهید، دقت داشته باشید که پس از اتمام مراحل طراحی طرح برای شما ارسال خواهد شد و شما طرح کارها را قبل از تولید بررسی و تایید میکنید و سپس پروسه تولید آغاز میشود.

آیا میتوانیم بدون اندازه گیری هم سفارش خود را ثبت کنیم ؟

در شعب دکوفان این امکان برای شما وجود دارد که سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید و پس از 24 تا 48 ساعت ابعاد نهایی را به همکاران ما اعلام نمایید، اما برای خرید از وب سایت دکوفان باید ابعاد نهایی خود را وارد کنید و سپس خرید خود را نهایی کنید، البته به این نکته توجه داشته باشید که میتوانید برای اندازه گیری دقیق با همکاران ما در تماس باشید تا جهت اندازه گیری صحیح شما را راهنمایی کنند.

تحویل سفارشات در دکوفان به چه صورتی انجام میشود ؟

از زمان ثبت سفارش شما در شعب دکوفان به مدت 15 الی 30 روز بسته به نوع محصول شما زمان خواهد برد و پس از اتمام فرایند تولید اجناس برای شما ارسال خواهد شد.

آیا ارسال به شهرستان هم امکان پذیر است ؟

مجموعه دکوفان این امکان را برای شما همراهان گرامی فراهم کرده تا در جای جای کشور عزیزمان امکان دسترسی کامل به محصولات را داشته باشید و پس از آماده شدن محصولات به درخواست شما امکان ارسال به شهرستان ( با هزینه مشتری ) وجود خواهد داشت.

محصولات دکوفان فقط برای اتاق کودک تولید خواهد شد ؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به دامنه گسترده محصولات دکوفان این مجموعه سفارشات بزرگسال را نیز انجام خواهد داد و شما میتوانید برای اتاق بزرگسال و حتی دکور قسمت های مختلف منزل خود نیز از محصولات دکوفان استفاده کنید و این موضوع هیچ محدودیتی ندارد.

اگر طرحی داشتیم که جزء طرح های موجود دکوفان نبود قابلیت اجرا دارد ؟

دقت داشته باشید که مجموعه ما به بانک وسیعی از انواع طرح های موجود دسترسی دارد و امکان نمایش تمامی این طرح ها با توجه به گستردگی و تعداد بالای آنها در کوتاه مدت وجود ندارد، بنابراین شما میتوانید طرح مورد نظر خود را برای همکاران ما ارسال نمایید و ما در صورت داشتن فایل با کیفیت طرح مدنظر شما میتوانیم آن را بر روی اقلام مورد نظر شما اجرا کنیم.

آیا میتوانیم محصولات اتاق کودک را به صورت آماده نیز تهیه کنیم ؟

در شعب دکوفان تعدادی از محصولات برای عزیزانی که از نظر زمانی امکان ثبت سفارش را ندارند به صورت آماده وجود دارد و شما میتوانید با مراجعه به شعب محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید، توجه داشته باشید که برای تهیه محصولات آماده نوجوان میتوانید به شعبه اپال دکوفان و برای تهیه محصولات آماده نوزادی نیز میتوانید به شعبه بهار جنوبی دکوفان مراجعه نمایید و نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که قیمت تمامی محصولات دکوفان در همه شعبات یکسان بوده و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

چگونه میتوانیم سوالاتمان را از مجموعه دکوفان بپرسیم ؟

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی میتوانید با دو شعبه بهار جنوبی و شعبه اپال با همکاران ما در تماس باشید و یا از طریق دایرکت پیج اینستاگرام با ادمین ارتباط برقرار کنید و یا برای خرید حضوری میتوانید به شعب ما مراجعه کنید و پس از راهنمایی همکاران ما سفارش خود را ثبت نمایید.

infodecofuniran
ارسال دیدگاه